fbpx

Michał & Ola

Michał Wysoczański

W swojej ponad 11-letniej karierze zoukowej wspólnie z innymi zapaleńcami zapoczątkował budowanie warszawskiej i polskiej sceny zoukowej, uczył w prawie każdym większym polskim mieście, uczył na licznych festiwalach w Polsce i za granicą, oraz wyszkolił wiele “pokoleń” tancerzy Zouka.

Ucząc Zouka Michał przede wszystkim dba o wesołą atmosferę na zajęciach i dobrą zabawę, jednocześnie pilnując, aby taniec był bezpieczny dla partnerek.
Jako osoba bez mocnych korzeni tanecznych, Michał świetnie rozumie wyzwania stające przed nowymi kursantami i dzięki doświadczeniu i analitycznymemu podejściu umie wytłumaczyć nawet skomplikowane ruchy w prosty, przejrzysty sposób.

Jest certyfikowanym instruktorem MAC (Method Alex de Carvalho).

Ola Zdeb

Pierwsze kroki na sali tanecznej postawiła mając 10 lat -zaczęło się od tańca towarzyskiego, a potem poprzez salsę i bachatę poznała zouka, ktory stał się jej największa miłością.

Zouka tańczy intensywnie od czterech lat. Uwielbia ciągle rozwijać swój taniec czerpiąc i szkoląc się z różnorodnych stylów tanecznych, a także podejmować nowe wyzwania, takie jak np. udział w konkursach typu Jack&Jill. Od 2021 roku jest certyfikowanym instruktorem wg metodologii Alexa de Carvalho. Z wykształcenia jest fizjoterapeutką, dlatego też zwraca uwagę na świadomą i bezpieczną pracę z ciałem.

To, co najbardziej ceni w zouku to różnorodność kreowanych w nim emocji, wolność i musicality. Uważa taniec za sztukę, która jest dialogiem między tancerzami oraz muzyką.