fbpx

Brandon & Zuza

Brandon

Mówi o sobie: W swoim tańcu lubię skupiać się na zabawie w strukturę, połączeniu i oddychaniu. Bawię się tymi elementami, aby stworzyć ruch i wywołać komunikację z każdym człowiekiem, z którym tańczę.

Zouk tańczę od 6 lat, a od zaczynałem od bachaty i salsy, które tańczę 9 lat. Przez ostatnie kilka lat brałem udział w zajęciach z tańca współczesnego, baletu i hip hopu, aby zintegrować te techniki z Zoukiem. Chcę zrozumieć inne struktury języków w tańcu, aby włączyć zabawę w strukturę.

Zuza

Zuzanna zakochała się w zouku od pierwszego zatańczenia i jest to miłość na całe zycie. Zouk to jej sposób na wyrażanie siebie i znalezienie głębokiego porozumienia z drugim człowiekiem bez słów.

Doświadczenie w nauczaniu zouka zdobywa od 2013 roku prowadząc regularne kursy i warsztaty. Szkoliła się też kilka miesięcy w Brazylii. Skończyła kurs instruktorski Ramalhos i kurs Zouk Needs You Vala Clemente w Rio de Janeiro, oraz kurs MAC Alexa de Carvalho w Paryżu.

Zuzanna jest też organizatorem Warsaw Zouk Festival, jednego z największych festiwali zouka na świecie.

Od 2017 roku jest certyfikowaną nauczycielką jogi, co daje jej pogłębioną wiedzę na temat pracy z ciałem i oddechem.

Jej celem jest szerzenie miłości do zouka jako sposobu na czerpanie radości z życia i pogłębianie kontaktu z własnym ciałem i z drugim człowiekiem.