fbpx

Tańczysz salsę, bachatę lub kizombę? Świetnie trafiłeś!

Odkryj jeden z najszybciej rozwijających się stylów
tańca – ZOUK brazylijski

3 dni
warsztatów

20 top
instruktorów

40 h
zajęć tanecznych

Dla kogo jest Beginner Path

Ścieżka BEGINNER podczas Zouk Wroclove Festival to łącznie 24 godziny zajęc, w tym aż 6 godzin zajęć dla osób zupełnie POCZĄTKUJĄCYCH, które nigdy nie tańczyły!

Znasz już inne style tańca? To idealnie, bo salsa, kizomba czy bachata dają świetne podstawy do nauki zouka! Zapisz się solo lub w stałej parze, w której chcesz trenować, spędź z nami aktywnie weekend 26-29 maja i poznaj nowych, pozytywnych ludzi!

Tak było rok temu!

W trakcie poprzedniej edycji uczyło i bawiło się z nami ponad 260 osób z Wrocławia, Polski i Europy!

Dziś rozszerzamy program zajęc dla początkujących, dajemy wam dodatkowe zajęcia alternatywne do wyboru i jeszcze więcej okazji do uśmiechu!

Jesteś gotowy? Ruszamy już 26 maja

Sprawdź swój plan zajęć

Twój podstawowy blok zajęć to 6h Beginner Path (po 2 godziny każdego dnia), na których nauczysz się kroku podstawowego solo oraz w parze, najważniejszych przeprowadzeń w bliskim i dalekim trzymaniu, wyprowadzenia obrotów partnerki i podstawowych stylingów.

Poznasz także wstęp do najbardziej widowiskowych i charakterystycznych dla zouka brazylijskiego – headmovementów, czyli “rzucania włosami”.

Wszystkie kroki przećwiczysz najpierw przed lustrem naśladując instruktora, a następnie w praktyce, tańcząc przepięknej zoukowej muzyki 🙂

Jako uczestnik Beginner Path masz także dostęp do zajęć typu Open class, gdzie zajęcia Zouka poprowadzą także inne polskie pary instruktorów o najwyższym wyższym umiejętności. 

Lokalizacja  – centrum Wrocławia

Wszystkie warsztaty taneczne w ramach Zouk Wroclove Festival w dniach 26-29 maja odbywają się w jednym miejscu:

Szkoła Tańca La Rosa Negra

53-680 Wrocław
ul. Braniborska 14
Galeria Wnętrz Domar

Poznaj swojego instruktora

Kunio & Pati ZouKuny tworzą parę taneczną od ponad 5 lat.

Na co dzień prowadzą zajęcia z zouka brazylijskiego w Abra Studio w Warszawie na każdym poziomie zaawansowania w parach i solo. Uczą również w ramach warsztatów na festiwalach i wyjazdach zarówno w Polsce jak i za granicą.

Zajęcia prowadzą w lekki sposób skutecznie odnajdując balans pomiędzy techniką, praktyką taneczną, a po prostu dobrą zabawą. ZouKuny wyróżnia niezwykła umiejętność przekazywania wiedzy w przystępny sposób nawet w najtrudniejszych elementach.

Instruktorka contemporary jazz, modern jazz, zouka brazylijskiego, yogi, stretchingu, trener Blackroll Polska. Wielokrotna laureatka wielu, największych konkursów i festiwali tanecznych na świecie m.in. w Kanadzie, Francji, Portugalii, Bułgarii, Czechach, Wielkiej Brytanii. W tańcu i tworzeniu choreografii pomaga jej wykształcenie muzyczne oraz doświadczenia aktorskie.

Kunio kocha taniec od dziecka. Dotknął na przestrzeni lat różnorodnych stylów tanecznych, przy czym jego najważniejszy rozwój trwa od roku 2013, gdy odkrył świat latino. Szczególnym szacunkiem darzy taniec współczesny, popping, rolowanie (jest międzynarodowym instruktorem Blackroll) oraz stretching. Salsa i bachata dała mu mocne podstawy tańca w parach. W tym drugim stylu występował wielokrotnie w kraju i za granicą na scenie w ramach formacji Ambassada Matys Inspiracje.

Mało?
Mamy dla Ciebie aż 21h zajęć w bloku Body & Soul!

Jako aktywni tancerze wiemy, jak ważny jest rozwój około-taneczny i zajęcia przygotowujące ciało i umysł do wysiłku na parkiecie!

Właśnie dlatego jako uczestnik Beginner Path otrzymujesz także wstęp na zajęcia alternatywne, takie jak: Stretching dla tancerzy, Acroyoga, Pranayama, Relaxing Massage i inne.

Zajęcia dostępna w ramach Beginner Path

Sprawdź swój plan zajęć

Najczęściej zadawane PYTANIA

Masz wątpliwości? Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Spokojnie! Ścieżka nauczania Beginner Path podczas Zouk Wroclove Festiva jest stworzona własnie z myślą o osobach, które nigdy nie tańczyły oraz o tych, którzy już poznali zouk brazylijski ale chcą odświeżyć podstawy (bardzo dobra praktyka!)

Zapisy na zajęcia przyjmujemy pojedynczo (solo), nie musisz się więc martwić brakiem partnera, już nasza w tym głowa żebyś miał/-a z kim ćwiczyć! Instruktor podczas zajęć stosuje rotację czyli zmiany w parach, natomiast jeśli chcesz przez cały czas ćwiczyć z jedną osobą masz taki wybór – weź tylko pod uwagę, że Twój rozwój może być wtedy wolniejszy.

Na zajęcia najlepiej przyjść w wygodnym stroju niekrępującym ruchów i butach sportowyh z gładką podeszwą. Na zakup specjalnego obuwia lub stylowych koszulek będzie jeszcze czas 😉 Zouka każdy tańczy tak, jak mu wygodnie, niektórzy najlepiej czują się w skarpetkach lub zupelnie na boso 🙂

Nocleg oraz ewentualny dojazd do Wrocławia każdy z uczestników organizuje na własną rękę. Po stronie organizatora leży zapewnienie miejsca oraz najlepszych warunków do nauki na zajęciach. Jest możliwość dokupienia obiadów w restauracji z którą wspólpracujemy na czas festiwalu. Podczas dnia zajęć nie ma jednej wyznaczonej godziny na przerwę obiadową,

Ścieżka Beginner Path zbudowana jest jako całość i osobom zupełnie początkującym zalecamy udzial w we wszystkich 6h zajęć (pątk, sobota i niedziela 19:40 – 21:40). Udzial w zajęciach Open oraz zajęciach dodatkowych, takich jak joga czy streching jest dobrowolny.

Zobacz jak tańczą nasi instruktorzy

Piotr & Patrycja podczas Zouk Wroclove Festival 2021

Zapisz się i zarezerwuj miejsce

Poniższy formularz pozwoli Ci dokonać szybkiej rejestracji